Nejprodávanější
Doporučujeme
KNIHY STAŽENÉ Z KNIHKUPECTVÍ. JEDNÁ SE O KNIHY CO BYLY VYSTAVENÉ NA PRODEJNĚ, VĚTŠINA Z NICH JE JAKO NOVÁ.
Úvodní stránka > Cizojazyčné > Angličtina > I´ll Give You the Sun

I´ll Give You the Sun

Cena:150,- Kč
Akční nabídka
Novinka
Původní cena:239,- Kč
Ušetříte:37% (89,- Kč)
Množství skladem: 1
Dostupnost: Skladem, žádné externí sklady!!
Množství: ks

I´ll Give You the Sun
Autor: Nelsonová Jandy
Nakl. značka: Warner Books
Počet stran: 432
Typ, vazba: Kniha, paperback
Rok vydání: 2015
Jazyk: anglicky
Pořadí vydání: 1.

Rozměr: 129 x 198 x 31 mm
Hmotnost: 409 g
ISBN: 978-1-4063-2649-9
EAN: 9781406326499


From the critically acclaimed author of The Sky Is Every-where, a radiant novel that will leave you laughing and crying - all at once. For fans of John Green, Gayle Forman
and Lauren Oliver.

Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.
Nahoru Tisknout
 © 2014